Що краще мезо чи плазмоліфтинг для волосся?
Плазмоліфтинг та мезотерапія: відмінності методик при лікуванні волосся
Що краще для волосся: плазмоліфтинг чи мезотерапія?
Волосся — це ключовий аксесуар, який підкреслює індивідуальність та завершує образ. Від їх стану часто залежить впевненість у собі та оцінка зовнішнього вигляду оточуючими. Доглянуте і здорове волосся вимагає особливого підходу. Але буває так, що воно втрачає свою привабливість, починає випадати та виглядати тьмяним.
При проблемах волосся важливо не займатися самолікуванням, а звернутися за кваліфікованою допомогою фахівця, яким є трихолог. Він спеціалізується на проблемах волосся та шкіри голови. У клініці Gold Laser для терапії вищезазначених проблем використовують мезотерапію та плазмоліфтинг. Розбираємо в чому їх відмінності та яка процедура більш ефективна.
Мезотерапія та плазмоліфтинг для волосся — це затребувані трихологічні процедури для відновлення структури та зміцнення фолікулів. Обидві допомагають при випадінні, уповільненому рості, себореї, лупі, ламкості та сухості.
Кожна з них має свою специфіку та підходить для різних проблем. Вибір між ними залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта, характеру звернення та бажаного результату.
Мезотерапія і плазмоліфтинг для волосся є ін’єкційними методиками, при яких діючу речовину вводять за допомогою мікроголок на глибину 1-3 мм через кожні 1-2 см по всій поверхні шкіри голови. У першому випадку використовуються мезотерапевтичні коктейлі з вітамінів (A, C, E, групи B), амінокислот, мікроелементів (цинк, мідь, селен), екстрактів рослин (кропива, женьшень, алое вера), пептидів, а також компонентів, що стимулюють кровообіг (наприклад, міноксидил, кофеїн). При PRP-терапії вводять збагачену плазму, отриману із власної крові пацієнта.
При мезотерапії лікар використовує готовий коктейль чи робить його самостійно під потреби пацієнта. Під час плазмоліфтингу трихолог проводить забір венозної крові пацієнта у розмірі 10-20 мл, центрифугує її та відокремлює плазму — жовту рідину з високою концентрацією тромбоцитів та факторів росту.
Показання до мезотерапії волосся:
Показання до плазмоліфтингу волосся:
Плазма та мезо для волосся мають однаковий список протипоказань, серед яких:
Мезотерапія також не проводиться, якщо пацієнт має алергічну реакцію на компоненти коктейлю.
Залежно від вихідної проблеми PRP-терапія передбачає 5-7 сеансів кожні 7-14 днів, мезотерапія — до 10 сеансів з періодичністю 7-10 днів.
Плазма чи мезо для волосся — що обрати? Вибір методу обумовлений станом волосся. Плазмоліфтинг є більш ефективним для людей з серйозними проблемами волосся, такими як алопеція, дерматит, при відновленні після трансплантації волосся. Мезотерапія підходить для профілактики та на початкових стадіях випадіння, для покращення якості волосся (наприклад, відновлення блиску, ущільнення структури).
Для видимого ефекту плазмоліфтингу достатньо 3-6 процедур, результати помітні після першої ін’єкції. Мезотерапії потрібно від 5 до 10 сеансів. Надалі в обох випадках потрібна підтримуюча терапія.
Плазмоліфтинг вважається більш безпечним, оскільки використовується власна кров пацієнта. Це мінімізує ризик алергічних реакцій та відторгнення. Плазмотерапію обирають пацієнти, які вважають за краще використовувати власні ресурси організму, уникаючи сторонніх препаратів, а також хворі на алергію. У поодиноких випадках при мезотерапії можуть виникати алергічні реакції на склад коктейлю у вигляді свербіжу, почервоніння, запалення, лущення, набряків, висипів або печіння в області ін’єкцій.
Зваживши всі нюанси двох методик, важко однозначно відповісти, яка найкраща. Вибір залежить від багатьох складових, включаючи індивідуальні особливості організму, стан шевелюри, а також від бажаного результату. Рішення про те, який метод обрати, повинен приймати трихолог на основі огляду та трихоскопії. Лікар також може комбінувати обидва підходи, щоб досягти максимального терапевтичного ефекту.
Джерела:
Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.
Лікар дерматолог-косметолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини.
Головний лікар
Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург.
Кандидат медичних наук.
Лікар – пластичний хірург
Лікар-гінеколог-акушер першої категорії.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини.
Лікар дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині
Лікар-пластичний хірург
Лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії.
Вітаю! Я багато років ходжу в клініку “Gold Laser” і дуже від цього щаслива. Така затишна атмосфера, приємні ціни та сервіс! Ніколи не було ніяких зауважень. Хочу щиро подякувати своєму лікареві. Роблю у неї багато процедур для вікової шкіри. Люблю філери. Вони надають молодий і свіжий вигляд. А головне, я впевнена в якості препаратів. Спілкуючись читать далее …
Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.