we speak english
Меню
Наші послуги

Основні міфи про епіляцію лазером

Міф №1 про шкоду лазерної епіляції

Міф №2 про утворення рубців

Міф №3 про дорожнечу процедури

Міф №4 про хворобливість процедури

Міф №5 про видалення світлого волосся

Міф №6 про кількість необхідних процедур

Міф №7 про захворювання

Міф №8 про зростання волосся після епіляції

Міф №9 про ефективність процедури

Міф №10 про індивідуальність

Лазерна епіляція – це процедура, за допомогою якої видаляються волосяні фолікули. Процес не пошкоджує шкіру. В результаті процедури, фолікул руйнується і відбувається видалення волосся, яке надалі більше не росте. Меланін, який знаходиться в волосині – це те, на що реагує лазер. Для того, щоб видалити більшу частину волосся, необхідно пройти курс процедур з інтервалом в 1-2 місяці.

Эпиляция лазером в Киеве Лазерна епіляція дійсно допомагає вирішити питання, яке так турбує жінок. Вона дозволяє видалити небажане волосся на тілі надовго, навіть після 5-10 років на області обробки може сформуватися лише 10-15% волосся.

Дана технологія існує давно, і користується широкою популярністю серед представниць прекрасної статі. Але, навіть не дивлячись на позитивні переваги процедури, навколо неї існують невелика кількість міфів, які змушують задуматися.

Міф №1 про шкоду лазерної епіляції

Міф, який говорить про те, що лазерна епіляція дуже шкідлива для здоров’я внутрішніх органів. Як правило, лазерний промінь проникає в шкіру на 4 мм максимум. Цього достатньо для того, щоб досягти фолікула і зруйнувати його.

Далі промінь не поширюється, він просто розсіюється і ніяк не може впливати на внутрішні органи людини. Що стосується шкіри, то промінь абсолютно нешкідливий для неї. Єдина ознака, яка приверне увагу, – це почервоніння на тому місці, де проводилася процедура. Але воно дуже швидко проходить, не залишаючи слідів.

Міф №2 про утворення рубців

Міф, який стверджує, що в результаті лазерної епіляції утворюються рубці і волосся вростає в шкіру. Що стосується рубців, то вони найчастіше, з’являються в результаті електроепіляції в тих місцях, де в шкіру вводять голку. Так як лазерна епіляція відбувається з використанням лазера, то цілісність шкіри абсолютно не порушується. Звідси і висновок, що рубців не може бути.

Якщо говорити про вросле волосся, то лазерна епіляція, швидше за все, видалить цей недолік, ніж створить його. Такими проявами зазвичай закінчується воскова депіляція.

Міф №3 про дорожнечу процедури

Міф, який стверджує, що лазерна епіляція дорого коштує. Якщо порівнювати ціни по країнам світу, можна знайти різні, в т.ч. і дорогі варіанти.

Крім того, можна провести аналіз, тобто, підрахувати, скільки коштів іде на видалення волосся на рік. Потім, порівняйте цифри за проведення лазерної епіляції і цифри, які у вас вийшли. Ви будете приємно здивовані!

Міф №4 про хворобливість процедури

Багато хто думає і стверджує, що лазерна епіляція – це болюча процедура. Ця думка не до кінця правильна. В процесі проведення лазерної епіляції все залежить від індивідуальностей організму. Відчуття в процесі процедури можна назвати, швидше за все, неприємними.

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Сиворакша Юлія Миколаївна зазначає:

Що стосується найбільш чутливих місць, наприклад, бікіні або пахв, то при бажанні в цих місцях використовується спеціальний знеболюючий крем. Але, якщо порівнювати, лазерну епіляцію і воскову, то друга процедура набагато болючіша.

Міф №5 про видалення світлого волосся

Наступний міф стверджує, що лазерна епіляція видаляє світле волосся. Це не зовсім так. В основі лазерної епіляції лежить фототермоліз, промінь, якого орієнтується на пігмент у складі волосся. Шкіра, яка знаходиться навколо пігменту не береться впливу. Таким чином на світле або сиве волосся лазер просто не впливає, тому і не видаляє його.

Міф №6 про кількість необхідних процедур

Лазерна епіляція не може видалити все волосся за один раз і назавжди. По-перше, тому що світло поглинається тільки зрілими фолікулами, яких на нашому тілі максимально 20%. Якщо фолікул зруйнований, то він не росте, може тільки прорости нове волосся.

Це залежить від ендокринного порушення або гормонального дисбалансу. Тому 100% гарантії немає, що через деякий час волосся не буде рости знову. Як правило, через 5-10 років може сформуватися невелика кількість волосся (10-15% від початкової кількості).

Міф №7 про захворювання

Не варто думати, що в результаті лазерної епіляції можуть утворитися пухлини шкіри. Дані захворювання можуть бути викликані ультрафіолетовим хвилями, яких в лазерному промені немає. Велика ймовірність викликати новоутворення має солярій, але не лазерна епіляція.

Міф №8 про зростання волосся після епіляції

Дуже поширений такий міф, як зростання більш жорсткого волосся і в більшій кількості, ніж було. Можна сказати, що для цього немає жодної причини. Після процедури волоски стають набагато м’якше, кількість їх значно зменшується. Ви помітите, що вже після третього сеансу буде спостерігатися позитивний ефект.

Часто зустрічаються такі випадки, коли після проведення другої процедури, волосся дійсно починає швидше рости. Але це говорить про те, що лазерна епіляція дійсно ефективна, тому що лазер стимулює ріст волосся. І в результаті проростання більшої кількості волосся, видаленню підлягає більше, ніж зазвичай.

Міф №9 про ефективність процедури

Існує такий міф, який говорить, що фотоепіляція набагато ефективніше, ніж лазерна епіляція. По-перше, дані процедури передбачають використання різних технологій для видалення волосся.

По-друге, принцип дії двох технологій однаковий. Але справа в тому, що фотоепілятор – це перше обладнання, яке використовувалось для видалення небажаного волосся.

Олександритовий лазер являє собою більш сучасну технологію видалення волосся. Вона більш безпечна і ефективна. Крім того, ефект зберігається набагато довше саме після лазерної епіляції.

Міф №10 про індивідуальність

Останній міф, який стверджує, що лазерна епіляція може допомогти не кожному. Як ми вже говорили, в основі лазерної епіляції лежить фототермоліз. Лазер діє на меланін, який знаходиться в цибулині волоса. Якщо меланін відсутній, тоді позитивного результату не буде, тому що лазер проводить випромінювання вибірковим шляхом.

Як правило, коли волосся тонше і світліше, його дуже важко видалити, для цього потрібно набагато більше процедур (8-12). Існує і такий варіант, коли темне волосся не видаляється. В такому випадку, необхідно задуматися про те, що в організмі присутні гормональні збої або порушення. Якщо, наприклад, на обличчі росте темне і жорстке волосся, це результат гормонального порушення. Таким чином, необхідно шукати причину всередині організму і лікувати її. А потім вже робити лазерну епіляцію.

Джерела:

  1. Williams R, Havoonjian H, Isagholian K “A Clinical Study of Hair Removal Using the Long‐pulsed Laser”.

  2. Arlene S. Rogachefsky,  Kenneth Becker,  Glen Weiss, David J. Goldberg “Evaluation of a Long-Pulsed Nd:YAG Laser at Different Parameters: An Analysis of Both Fluence and Pulse Duration”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×