we speak english
Меню
Наші послуги

Мезотерапія або біоревіталізація: що краще і в чому різниця

Що таке мезотерапія та біоревіталізація?

Мезо та біоревіталізація: що спільного?

Чим відрізняється мезо від біоревіталізації?

Що краще для омолодження: мезотерапія чи біоревіталізація?

Проблемна шкіра: що ефективніше — мезотерапія чи біоревіталізація?

У сучасній ін’єкційній косметології є дві конкуруючі методики для обличчя. Багато пацієнтів їх плутають. Але вони різняться за складами препаратів, характером впливу та результатами. Сьогодні розбираємо ключові риси мезотерапії та біоревіталізації, показання до них і допомагаємо зрозуміти, яка ефективніша в конкретному випадку.

Що таке мезотерапія та біоревіталізація?

Мезотерапія та біоревіталізація є малоінвазивними методиками, де за допомогою мікро уколів у різні шари шкіри вводять активні компоненти. Їх основна задача — омолодження та вирішення безлічі проблем шкіри.

Мезотерапія — це процедура, при якій в середні шари шкіри (мезодерму) за допомогою голок вводяться спеціальні коктейлі з гіалуроновою кислотою (ГК), мікроелементами, вітамінами, антиоксидантами, пептидами, екстрактами рослин, факторами росту та іншими активними речовинами. Склад мезотерапевтичних коктейлів лікар-косметолог підбирає індивідуально під тип шкіри, потреби пацієнта та причини звернення.

Мета мезотерапії обличчя: покращення стану шкіри, скорочення зморшок, лікування акне та постакне, пігментації, усунення темних кіл під очима, терапія судинних патологій, нормалізація відтінку обличчя, підвищення пружності та еластичності шкіри, покращення місцевого імунітету, усунення «другого підборіддя» та локального жиру, видалення шрамів та інших естетичних недоліків.

Что такое мезотерапия и биоревитализация? - фото 1

 

Біоревіталізація — це процедура підшкірного введення препарату із ГК шляхом внутрішньодермальних ін’єкцій. Біоревіталізанти з низькою концентрацією ГК (0,5-1%) призначають для молодої шкіри (до 30 років) з метою профілактики старіння та відновлення гідратації; із середньою концентрацією ГК (1–2%) — для зволоження та підвищення тургору шкіри при початкових ознаках старіння (30–40 років); з високою концентрацією ГК (2-3%) — рекомендують для вікової шкіри (40+ років) з вираженими зморшками, зниженим тонусом, в’ялістю шкірного покриву.

Мета біоревіталізації обличчя: відновлення водного балансу, синтез колагенових та еластинових волокон, підвищення пружності шкіри, скорочення зморшок.

Что такое мезотерапия и биоревитализация? - фото 2

Якщо ви не знаєте, з чого почати — мезотерапія або біоревіталізація, — рекомендуємо проконсультуватися з косметологом-дерматологом клініки Gold Laser, який оцінює стан шкіри та підбирає оптимальний варіант терапії.

Мезо та біоревіталізація: що спільного?

Мезо и биоревитализация: что общего? - фото 1

Біоревіталізація та мезотерапія — косметологічні методики, що мають кілька спільних рис:

  • Методика: ін’єкція препаратів тонкими голками.
  • Глибина впливу: впливають на середні та глибокі шари дерми, стимулюючи клітинні процеси та покращуючи структуру шкіри.
  • Цілі: спрямовані на зволоження покриву, покращення мікроциркуляції, стимуляцію неоколагенезу, профілактику та корекцію вікових змін;
  • Показання: використовуються для вирішення подібних проблем: сухість і зневоднення покриву, тьмяний відтінок, зморшки, знижений тонус.
  • Протипоказання: однакові: індивідуальна непереносимість компонентів препаратів, запальні захворювання, включаючи запалення шкіри, гострі інфекційні захворювання, хвороби печінки та нирок, онкологія, цукровий діабет, вагітність та лактація.
  • Анестезія: локальна або без анестезії, в залежності від порогу болю пацієнта.
  • Реабілітація: після обох процедур можливе почервоніння, набряки, сліди від уколів голками кілька днів.
  • Обмеження після процедури: рекомендується першу добу не наносити макіяж, три дні не займатися активним спортом, тиждень не відвідувати сауну, лазню, басейн, 7-10 днів не проводити інші косметичні маніпуляції, 14 днів не засмагати.

Мезо и биоревитализация: что общего? - фото 2

Чим відрізняється мезо від біоревіталізації?

Різниця між біоревіталізацією та мезотерапією представлена ​​кількома ключовими пунктами:

  • Склад препаратів: при мезотерапії вводять коктейль з вітамінів, мікроелементів, амінокислот, пептидів, екстрактів рослин та інших активних речовин. Склад підбирається лікарем персоналізовано під проблеми шкіри. Біоревіталізація передбачає введення концентрованої ГК у чистому вигляді.
  • Цілі: мезотерапія обличчя вирішує широкий спектр проблем, таких як сухість шкіри, тьмяний колір обличчя, пігментація, вугри, запалення, купероз, зморшки, мішки та кола під очима, в’ялість, жирові пакети. Біо спрямована, насамперед, на глибоке зволоження шкіри та боротьбу з віковими змінами, такими як втрата пружності та дрібні зморшки.

Чем отличается мезо от биоревитализации? - фото 1

  • Глибина введення: мезококтейлі вводять у середні шари шкіри на глибину 2-4 мм, біоревіталізанти — вводяться глибше (4-6 мм), щоб досягти ефекту омолодження та зволоження на клітинному рівні.
  • Вік: мезо підходить для вирішення естетичних проблем у пацієнтів будь-якого віку, біоревіталізація призначається за перших ознак старіння.
  • Ефект: від мезо помітний з 2-3 процедури, від біо — з першої.
  • Тривалість курсу: мезотерапію призначають курсом із 5-10 сесій з інтервалом 7-10 днів, біоревіталізацію — 3-4 процедури з інтервалом 14-21 день.
  • Стійкість результатів: при мезотерапії — від 1 до 12 місяців, після курсу біо — від 3 місяців до кількох років.
  • Побічні ефекти: почервоніння, набряклість, свербіж у місці введення голок.
  • Алергічні реакції: через застосування коктейлів з різними активними речовинами при мезотерапії ймовірність індивідуальної непереносимості вища, ніж при біо з ГК — органічною речовиною шкіри людини.

Чем отличается мезо от биоревитализации? - фото 2

Що краще для омолодження: мезотерапія чи біоревіталізація?

Як говорилося раніше, біоревіталізація або мезо показані для омолодження. Але слід поринути у деталі, щоб зрозуміти, що ефективніше.

Найкращий вибір — біоревіталізація, якщо основною проблемою шкіри є зневоднення та сухість, які провокують в’ялість, зморшки, знижений тонус. ГК у формулі біоревіталізантів зволожує та стимулює синтез нового колагену та еластину.

Что лучше для омоложения: мезотерапия или биоревитализация? - фото 1

Мезотерапія може бути використана для омолодження, якщо на шкірі є зморшки, судини, вікова або сонячна пігментація. Вона покращує колір обличчя та текстуру шкіри за рахунок вітамінів, мінералів, амінокислот та антиоксидантів.

Підсумок: для глибокого зволоження, покращення пружності та довгострокового ефекту краще обирати біоревіталізацію. Для комплексного підходу, коли потрібно вирішення кількох естетичних проблем одночасно, найбільш підходящою є мезотерапія.

Что лучше для омоложения: мезотерапия или биоревитализация? - фото 2

Остаточний вибір краще робити разом із лікарем-дерматологом після діагностики стану шкіри.

Проблемна шкіра: що ефективніше — мезотерапія чи біоревіталізація?

Проблемная кожа: что эффективнее — мезотерапия или биоревитализация? - фото 1

При проблемній шкірі з вуграми, прищами та запаленнями мезотерапія ефективніша. Вона дозволяє впливати на осередки завдяки індивідуально підібраним коктейлям, які скорочують запалення, покращують обмін речовин, нормалізують роботу сальних залоз, прискорюють регенерацію шкіри та зменшують сліди постакне.

Біоревіталізація фокусується на зволоженні, підвищує пружність, що важливо для загального догляду за шкірою, але вона не усуває вугровий висип та запалення.

Проблемная кожа: что эффективнее — мезотерапия или биоревитализация? - фото 2

Біоревіталізація або мезотерапія — дієві косметологічні процедури, що отримали свою популярність завдяки високій ефективності при вирішенні різних проблем. Обидві методики покращують текстуру та зовнішній вигляд шкіри. Вибір оптимальної проводиться на консультації з дерматологом клініки Gold Laser у Києві.

Джерела:

  1. Principles and Methods of Preparation of Platelet-Rich Plasma: A Review and Author’s Perspective, Rachita Dhurat, MS Sukesh.
  2. The How To For Keeping Your Skin Looking Young And Beautiful.
  3. «Young!: Look Half Your Age Or Less!», Alexander Jumbo.
  4. Stery W., Paus R., Burgdorf W. «Dermatology».

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5.00 из 5)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×