Що таке мезотерапія та біоревіталізація?
Мезо та біоревіталізація: що спільного?
Чим відрізняється мезо від біоревіталізації?
Що краще для омолодження: мезотерапія чи біоревіталізація?
Проблемна шкіра: що ефективніше — мезотерапія чи біоревіталізація?
У сучасній ін’єкційній косметології є дві конкуруючі методики для обличчя. Багато пацієнтів їх плутають. Але вони різняться за складами препаратів, характером впливу та результатами. Сьогодні розбираємо ключові риси мезотерапії та біоревіталізації, показання до них і допомагаємо зрозуміти, яка ефективніша в конкретному випадку.
Мезотерапія та біоревіталізація є малоінвазивними методиками, де за допомогою мікро уколів у різні шари шкіри вводять активні компоненти. Їх основна задача — омолодження та вирішення безлічі проблем шкіри.
Мезотерапія — це процедура, при якій в середні шари шкіри (мезодерму) за допомогою голок вводяться спеціальні коктейлі з гіалуроновою кислотою (ГК), мікроелементами, вітамінами, антиоксидантами, пептидами, екстрактами рослин, факторами росту та іншими активними речовинами. Склад мезотерапевтичних коктейлів лікар-косметолог підбирає індивідуально під тип шкіри, потреби пацієнта та причини звернення.
Мета мезотерапії обличчя: покращення стану шкіри, скорочення зморшок, лікування акне та постакне, пігментації, усунення темних кіл під очима, терапія судинних патологій, нормалізація відтінку обличчя, підвищення пружності та еластичності шкіри, покращення місцевого імунітету, усунення «другого підборіддя» та локального жиру, видалення шрамів та інших естетичних недоліків.
Біоревіталізація — це процедура підшкірного введення препарату із ГК шляхом внутрішньодермальних ін’єкцій. Біоревіталізанти з низькою концентрацією ГК (0,5-1%) призначають для молодої шкіри (до 30 років) з метою профілактики старіння та відновлення гідратації; із середньою концентрацією ГК (1–2%) — для зволоження та підвищення тургору шкіри при початкових ознаках старіння (30–40 років); з високою концентрацією ГК (2-3%) — рекомендують для вікової шкіри (40+ років) з вираженими зморшками, зниженим тонусом, в’ялістю шкірного покриву.
Мета біоревіталізації обличчя: відновлення водного балансу, синтез колагенових та еластинових волокон, підвищення пружності шкіри, скорочення зморшок.
Якщо ви не знаєте, з чого почати — мезотерапія або біоревіталізація, — рекомендуємо проконсультуватися з косметологом-дерматологом клініки Gold Laser, який оцінює стан шкіри та підбирає оптимальний варіант терапії.
Біоревіталізація та мезотерапія — косметологічні методики, що мають кілька спільних рис:
Різниця між біоревіталізацією та мезотерапією представлена кількома ключовими пунктами:
Як говорилося раніше, біоревіталізація або мезо показані для омолодження. Але слід поринути у деталі, щоб зрозуміти, що ефективніше.
Найкращий вибір — біоревіталізація, якщо основною проблемою шкіри є зневоднення та сухість, які провокують в’ялість, зморшки, знижений тонус. ГК у формулі біоревіталізантів зволожує та стимулює синтез нового колагену та еластину.
Мезотерапія може бути використана для омолодження, якщо на шкірі є зморшки, судини, вікова або сонячна пігментація. Вона покращує колір обличчя та текстуру шкіри за рахунок вітамінів, мінералів, амінокислот та антиоксидантів.
Підсумок: для глибокого зволоження, покращення пружності та довгострокового ефекту краще обирати біоревіталізацію. Для комплексного підходу, коли потрібно вирішення кількох естетичних проблем одночасно, найбільш підходящою є мезотерапія.
Остаточний вибір краще робити разом із лікарем-дерматологом після діагностики стану шкіри.
При проблемній шкірі з вуграми, прищами та запаленнями мезотерапія ефективніша. Вона дозволяє впливати на осередки завдяки індивідуально підібраним коктейлям, які скорочують запалення, покращують обмін речовин, нормалізують роботу сальних залоз, прискорюють регенерацію шкіри та зменшують сліди постакне.
Біоревіталізація фокусується на зволоженні, підвищує пружність, що важливо для загального догляду за шкірою, але вона не усуває вугровий висип та запалення.
Біоревіталізація або мезотерапія — дієві косметологічні процедури, що отримали свою популярність завдяки високій ефективності при вирішенні різних проблем. Обидві методики покращують текстуру та зовнішній вигляд шкіри. Вибір оптимальної проводиться на консультації з дерматологом клініки Gold Laser у Києві.
Джерела:
Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій в естетичній медицині
Освіта:
НМУ ім. О.О. Богомольця, НМАПО ім. П.Л. Шупика
Досвід роботи: 10 років
Лікар дерматолог-косметолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини.
Головний лікар
Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург.
Кандидат медичних наук.
Лікар – пластичний хірург
Лікар-гінеколог-акушер першої категорії.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини.
Лікар дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині
Лікар-пластичний хірург
Лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії.
Вітаю! Я багато років ходжу в клініку “Gold Laser” і дуже від цього щаслива. Така затишна атмосфера, приємні ціни та сервіс! Ніколи не було ніяких зауважень. Хочу щиро подякувати своєму лікареві. Роблю у неї багато процедур для вікової шкіри. Люблю філери. Вони надають молодий і свіжий вигляд. А головне, я впевнена в якості препаратів. Спілкуючись читать далее …
Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.