we speak english
Меню
Наші послуги

“Кути Джолі”: секрети контурної пластики для ідеального підборіддя

Що таке кути Джолі

Як зробити кути нижньої щелепи як у Джолі

Тривалість ефекту від процедури “кути Джолі”

Показання та протипоказання

Виразний контур обличчя – мрія багатьох, як жінок, так і чоловіків. Чітке підборіддя та високі вилиці інтуїтивно сприймаються як ознака молодості. Саме такого еталону прагнуть багато сучасних людей. У косметології процедура такого скульптурування отримала назву “кути Анджеліни Джолі”. У цій статті ми розберемося, що являють собою “кути Джолі” і кому підійде ця процедура.

Що таке кути Джолі

Вираз “кути Анджеліни Джолі” відноситься до певної форми обличчя, яка часто асоціюється з відомою голлівудською актрисою Анджеліною Джолі. Кути Джолі – це гострі, виражені і добре окреслені вилиці та підборіддя, які надають обличчю скульптурнішого і стрункішого вигляду.

Як зробити кути нижньої щелепи як у Джолі

У косметології та естетичній медицині кути обличчя як у Джолі стали популярними і можуть бути досягнуті за допомогою різних процедур. Однією з таких процедур є контурна пластика, при якій використовуються наповнювачі, такі як гіалуронова кислота або гідроксиапатит кальцію, для волюмізації та окреслення вилиць та підборіддя. Лікар-косметолог клініки Goldlaser вибере відповідний філер, який має достатню щільність і структуру, щоб надати вилицям та підборіддю бажаної геометрії та пропорції.

Косметолог ін’єкує препарат у стратегічні точки вилиць та підборіддя за допомогою тонких голок або канюлів, використовуючи різні техніки введення.

Також при створенні “кутів Джолі” може бути проведена процедура ботулінотерапії, яка застосовується для покращення контуру обличчя та підкреслення кутів. Ботулотоксин типу А вводять внутрішньом’язово, ставлячи собі кілька цілей. Про них поговоримо докладніше.

  • Розслаблення м’язів. Ботулотоксин блокує передачу нервових сигналів до м’язів, що призводить до їх тимчасового розслаблення. Щоб отримати “куточки Джолі” лікар може ін’єктувати ботулотоксин у жувальні м’язи, які впливають на контур вилиць та підборіддя.
  • Підняття вилиць. Ін’єкуючи ботулотоксин у певні м’язи вилиць, можна досягти їх ліфтинг-ефекту та більшої виразності.
  • Скульптурування підборіддя. Шляхом впливу на м’язи овалу обличчя, ботулотоксин може допомогти досягти більш контурованого виду нижньої третини та звузити підборіддя.

Тривалість ефекту від процедури “кути Джолі”

Важливо розуміти, що результати контурної пластики можуть бути тимчасовими. Тривалість наповнювача зазвичай становить від півроку до 1,5 років, після чого процедуру можна повторити, щоб підтримувати результати.

Результати ботулінотерапії для створення “кутів Анджеліни Джолі” зазвичай видно через кілька днів, і вони можуть тривати від 6 до 9 місяців. Повторні процедури можуть бути необхідні для підтримання бажаного ефекту.

Після процедури лікар-косметолог дасть інструкції щодо післяпроцедурного догляду: уникати масажу зон корекції, уникати активного фізичного навантаження протягом 7 днів, не відвідувати сауни, лазні, не приймати гарячу ванну близько 2 тижнів.

Показання та протипоказання

Процедура “кути” або “підборіддя Джолі” за допомогою контурної пластики або ботулінотерапії може бути рекомендована для наступних показань:

  • Недостатній обсяг вилиць або провисання вилиць. Якщо у пацієнта недостатньо виразні або плоскі вилиці, що також впливає на вигляд нижньої третини обличчя, процедура “вилиці Джолі” може допомогти надати вилицям необхідний об’єм.
  • Нечіткий контур підборіддя. Якщо контур підборіддя зони окреслений слабо, то процедури сприяють поліпшенню форми, контурів підборіддя і надають йому більш рельєфного вигляду.
  • Поліпшення симетрії обличчя. Процедури можуть бути рекомендовані для досягнення більш збалансованої та гармонійної зовнішності.

Процедура створення “кутів Анджеліни Джолі” може бути протипоказана у таких випадках:

  • під час вагітності та грудного вигодовування;
  • за наявності онкологічних захворювань;
  • при епілепсії;
  • за наявності аутоімунних захворювань;
  • за наявності захворювань крові;
  • при цукровому діабеті та інших хронічних захворюваннях у нестабільній стадії;
  • при запальних захворюваннях із приєднанням симптому підвищеної температури тіла;
  • якщо раніше були введені ін’єкційні імплантати, що небіодеградують, в зоні, де планується проведення процедури;
  • за наявності захворювань шкіри на місці передбачуваної маніпуляції;
  • при алергічних реакціях на препарати;
  • при схильності до келоїдних рубців.

Важливо, що будь-які процедури, пов’язані із зміною форми обличчя, мають бути проведені кваліфікованим спеціалістом з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Перед проведенням будь-якої маніпуляції наші досвідчені лікарі завжди проводять консультацію та обговорення можливих ризиків та побічних ефектів.

Джерела:

  1. Hydroxylapatite і Hyaluronic Acid Fillers. Facial Plast Surg. 2019.
  2. Baspeyras M, Dallara JM, Cartier H, Charavel MH, Dumas L. Відновлення jawline contour with calcium hydroxylapatite: A prospective, observational study. J Cosmet Dermatol. 2017

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×