we speak english
Меню
Наші послуги

Як позбутися від волосся на спині?

Який метод краще?

Оцінюючи сучасні канони краси, легко прийти до висновку, що волосся на тілі чоловіків і жінок – це небажана ситуація. Що стосується волосяного покриву на спині, – для чоловіків це не завжди естетично, гігієнічно та приємно їх партнеркам, для жінок – це в сучасному світі неприпустимо.

Оскільки природа кожного окремого організму індивідуальна, то і кількість волосків, і характер їх розподілу по тілу у кожної людини різний. Ключовими причинами росту волосся на спині у чоловіків і жінок виступають:

  • Перевищення допустимого рівня показника гормону тестостерону. Тестостерон – чоловічий гормон. При підвищеному синтезі тестостерону може спостерігатися рясний ріст волосся на тілі, як у чоловіків, так і у жінок. Причому, у дівчат дисбаланс гормонального фону дає прояв надлишком волосяного покриву на нехарактерних ділянках: на обличчі, декольте і спині.
  • Генетичний фактор. Кількість волосяних цибулин в шкірі і характер їх розподілу по тілу зумовлені генетично. Схильність батьків до невластивого оволосіння в переважній кількості випадків може викликати атиповий ріст волосся на тілі у дитини в пубертатний період і після нього.
  • Зловживання білковою їжею. Існує теорія, що висока концентрація білка в щоденному харчовому раціоні провокує активний ріст волосся на тілі.
  • Вагітність. У період носіння плоду спостерігається гормональна перебудова в жіночому організмі, що, у свою чергу, провокує появу волосяного покриву на грудях, животі та спині.

Косметологічна сфера на сьогоднішній день пропонує велику кількість методик щодо усунення волосся на обличчі і тілі для чоловіків і жінок. Вибрати найдієвіший спосіб можна, виходячи з побажань, показань і фінансів.

  • Видалення волосся за допомогою бритви. Це найдоступніший метод епіляції, він не має протипоказань, однак має ряд недоліків. Серед них: можливість травмувати шкіру лезом, ризик подразнення шкіри, високий ризик вростання волосків, ефект наймінімальніший серед всіх методик і становить 1-2 дні.
  • Видалення волосся з використанням крему. Депіляційні креми мають спеціальний склад, завдяки чому волоски видаляються без травматизації фолікула. Після депіляції не залишається почервоніння, шкіра не лущиться. Однак, серед недоліків цього методу слід виділити неможливість використання крему для депіляції при пошкодженні шкірного покриву, а також на слизовій. Ефект зберігається до 12 днів.
  • Депіляція воском. Воскова депіляція поступово втрачає свої позиції за популярністю в боротьбі з небажаними волоссям, оскільки має безліч недоліків. Йдеться про хворобливість процедури, високий ризик вростання волосків, почервоніння і навіть подразнення шкірного покриву, а на делікатних ділянках може спостерігатися оніміння. Однак, результат воскової депіляції помітний відразу, зберігається терміном до 3 тижнів.
  • Шугарінг. Шугарінг – це депіляція цукровмісним складом. Вона менш болюча, ніж воскова, склад таких цукрових паст гіпоалергенний, сама методика не провокує вростання волосків. Ефект від процедури триває не більше 3 тижнів.
  • Епіляція лазером. Лазерна епіляція по праву заслужила звання “Золотого стандарту” в області епіляції, тому що вона дозволяє комфортно, безпечно і на тривалий період видалити небажаний волосяний покрив на будь-яких ділянках обличчя і тіла. Велике розмаїття лазерних установок для епіляції дає можливість підібрати максимально ефективний апарат, посилаючись на тип волосся і фототип шкіри людини. Метод лазерної епіляції заснований на руйнуванні волосяних цибулин потужними імпульсами лазерного енергії. Процедура епіляції лазером курсова. Пролонгований результат досягається за 6-12 сеансів (кількість сеансів обумовлена типом волосся і різновидом лазерного апарату). Ефект від курсу епіляції зберігається до 2 років, далі рекомендовано проводити підтримуючу процедуру епіляції раз на рік.
  • Видалення волосся за допомогою електролізу. Електроліз передбачає видалення волосся на довічній основі. Під час сеансу металеву голку апарату вводять під шкіру до рівня фолікули, голка “спалює” корінь волоса за допомогою проникнення електричного струму. Ця методика застаріла і досить травматична, вона не передбачає обробку великих ділянок тіла, таких, як спина і ноги, і делікатних зон, або таких як інтимні ділянки, обличчя, пахвові западини.

Який метод краще?

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Корнійчук Аліна Анатоліївна зазначає наступне:

Звичайно ж, лазерна епіляція – це безперечний фаворит в боротьбі з небажаним волосяним покривом. Позитивна динаміка спостерігається вже після першого сеансу – кількість волосків зменшується на 15-20%, волоски стають тоншими. Всього кілька сеансів лазерної епіляції дозволяють повністю прибрати волосся на оброблюваних ділянках. Для підтримки ефекту достатньо однієї процедури на рік. Однак, ця методика, як будь-яка апаратна, має свої протипоказання: період вагітності та лактації, цукровий діабет в стадії декомпенсації, ракові стани. Пацієнтам, у яких є ці обмеження, рекомендовано вибрати інший вид депіляції.  

Клініка Gold Laser працює на передовому устаткуванні для лазерної епіляції, яке підходить для всіх типів волосся і фототипів шкіри. Наші досвідчені лікарі-дерматологи знають, як позбутися небажаного волосяного покриву на спині та інших ділянках тіла і обличчя назавжди!

Джерела:

  1. Потекаєв Н.Н., Круглова Л.С. “Лазер в дерматології та косметології”.

  2. Москвин С.В. “Основи лазерної терапії”.

Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Лікарі нашої клініки
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×