Зволоження шкіри обличчя – чому це важливо
Чим зволожити шкіру обличчя в домашніх умовах
Як зволожити шкіру обличчя за допомогою ін’єкцій
Сухість шкіри є провісником та супутником її старіння. При зневодненні шкіри знижується її пружність та еластичність, значно сповільнюються регенеративні здібності, швидше з’являються зморшки, в’яне краса. У цій статті ми спробуємо з’ясувати, наскільки важливим є етап зволоження і яке зволоження дійсно потрібне шкірі.
Крім того, що зволожена шкіра виглядає здоровою та естетичною, є ще кілька причин не нехтувати гідратацією шкіри:
Зволоження обличчя будинку – це must have грамотного, комплексного догляду за шкірою. Ми наведемо основні правила догляду, яких слід дотримуватись щодня, щоб не допускати зневоднення шкіри.
Правило №1. Пийте вітаміни. Особливо корисними будуть вітамін А, С, Е. Вітамін А перешкоджає оксидативному стресу, під час якого руйнується колаген. Вітамін С визнаний природним антиоксидантом, активізує синтез колагену, підвищує еластичність та пружність шкіри. Вітамін Е зволожує, має загальну антиоксидантну дію. При правильному харчуванні такі елементи легко одержати з їжі.
Правило №2. Вмивайтеся прохолодною водою. Оскільки вмивання гарячою водою сушить шкіру, послаблює кровоносні судини, від нього варто відмовитися на користь прохолодної води.
Правило №3. Дотримуйтесь алгоритму догляду за шкірою. Йдеться про дбайливе вмивання (основа догляду), тонізування, зволоження шкіри за допомогою якісних та індивідуально підібраних сироваток, кремів та масок за типом шкіри. Скрабувати шкіру рекомендовано не частіше 1-2 разів на тиждень.
Правило №4. Обмежте вживання кави та алкоголю, а також куріння. Всі три звички негативно позначаються на стані шкіри, прискорюють її старіння та в’янення. Збалансуйте питний режим до 2 літрів чистої води на добу.
Правило №5. Відмовтеся від цукру. Цукор прискорює процеси бродіння та стає сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Поліпшення стану шкіри не варто чекати, якщо у вашій звичці вживати багато цукру та продуктів з вмістом цукру.
Говорячи про засоби для домашнього догляду, хочеться внести ясність. Професійна косметика та засоби народної медицини, на жаль, не здатні дати шкірі активне зволоження та омолодження на рівні клітин. Це вкрай поверхнево діючі компоненти, що підтримують стан шкірного покриву, але не більше. Якщо ми хочемо досягти глибокого зволоження, синтезу ГК і колагену, зупинити процес в’янення шкіри, слід звернутися до сучасної ін’єкційної естетичної медицини.
Поліпшити стан шкірного покриву лише на рівні епідермісу і дерми здатні ін’єкційні косметологічні методики. Про кожну поговоримо докладніше і дізнаємося, скільки років дозволено вводити.
Біоревіталізація гіалуроновою кислотою допомагає уповільнити вікові зміни, підтримує гідробаланс шкіри, її пружність та еластичність, нормалізує процеси регенерації, підвищує місцевий імунітет шкіри. Біоревіталізант, потрапляючи до цільових клітин, відновлює міжклітинний матрикс, стимулює вироблення колагену та еластину. Відновлювати нестачу ГК за допомогою підшкірної ін’єкції біоревіталізантів фахівці рекомендують не пізніше 30-35 років.
Мезотерапія – це процедура ін’єкційного введення вітамінних коктейлів під шкіру. Препарати можуть містити ГК, вітаміни, амінокислоти, мінерали та спеціальні синтетичні компоненти. Коктейль корисних речовин підбирається індивідуально кожному за пацієнта, працюючи з вихідною проблемою. Мезотерапію для кращого ефекту рекомендовано розпочинати у віці 25-30 років.
Плазмоліфтинг є ін’єкційним введенням у шари шкіри очищеної та збагаченої тромбоцитами плазми пацієнта. За рахунок високої концентрації тромбоцитів відбувається глибоке зволоження шкіри на клітинному рівні, відновлення її регенеративних функцій, насичення шкіри амінокислотами, мінералами (калій, магній, цинк, залізо, льцій і т.д.), пептидами та вітамінами, які необхідні для життєдіяльності клітин. Плазмотерапія може бути проведена віком від 18 років.
У Києві в клініці лазерної косметології та пластичної хірургії Goldlaser ми маємо в своєму розпорядженні найпередовіші і затребувані методики зволоження шкіри, що дають тривалий і високий результат. Наші лікарі-дерматологи підберуть для вас найкращі процедури та косметику для домашнього догляду, щоб ваша шкіра мала молодий та сяючий вигляд!
Інформація в статті для ознайомлення, не може рзглядатись як медична консультація чи пряма рекомендація спеціаліста для лікування. Прийняття рішення про метод лікування і медицинської допомоги повинно здійснюватись профільним лікарем після очної консультації.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині.
Освіта:
НМУ ім. О.О. Богомольця, НМАП ім. П.Л. Шупика
Досвід роботи: 7 років
Лікар дерматолог-косметолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини.
Головний лікар
Лікар-хірург першої категорії, пластичний хірург.
Кандидат медичних наук.
Лікар – пластичний хірург
Лікар-гінеколог-акушер першої категорії.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині.
Лікар дерматолог-косметолог, трихолог, спеціаліст у галузі лазерних технологій та естетичної медицини.
Лікар дерматолог-косметолог, фахівець в області лазерних технологій в естетичній медицині
Лікар-пластичний хірург
Лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії.
Вітаю! Я багато років ходжу в клініку “Gold Laser” і дуже від цього щаслива. Така затишна атмосфера, приємні ціни та сервіс! Ніколи не було ніяких зауважень. Хочу щиро подякувати своєму лікареві. Роблю у неї багато процедур для вікової шкіри. Люблю філери. Вони надають молодий і свіжий вигляд. А головне, я впевнена в якості препаратів. Спілкуючись читать далее …
Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.