we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Блефаропластика для чоловіків

Очі – це дзеркало душі. Саме з області навколо очей пластичні хірурги радять починати комплекс омолоджуючих процедур. Одна з таких маніпуляцій – пластика повік (блефаропластика). З її допомогою можна візуально омолодити обличчя, усунути ефект “втомленого погляду” і позбутися від зморшок навколо очей.

Чоловіки звертаються за блефаропластикою так само часто, як і жінки. В цьому немає нічого дивного: фотостаріння та мімічні зморшки на чоловічій шкірі виражені куди сильніше.

Показання до проведення блефаропластики для чоловіків

Блефаропластика для мужчин в клинике Gold Laser

 

Блефаропластика дозволяє внести кілька непомітних штрихів, які зроблять молодше погляд та обличчя в цілому. Що усувають за допомогою операції:

 • нависання й опущення верхніх повік;
 • зморшки навколо очей та так звані “гусячі лапки”;
 • складки;
 • жирові грижі, які формують припухлість під нижньою повікою (так звані “мішки під очима”);
 • глибокі слізні борозди;
 • зміну розрізу та форму очей.

Блефаропластика буває реконструктивною: такі операції спрямовані на відновлення тканин після травм, хвороб і невдалих операцій.

Основні протипоказання

Всі протипоказання до пластики можна розділити на місцеві та загальні. Місцеві – це хвороби очей і оточуючих їх тканин. Сюди відносять:

 • глаукому;
 • кератити;
 • кон’юнктивіти;
 • блефарити;
 • підвищену сухість очей.

Загальні протипоказання – цеважкі супутні захворювання внутрішніх органів. У цю групу входить артеріальна гіпертензія, серцева недостатність, порушення згортання крові, цукровий діабет, хвороби щитовидної залози та інші. Рішення про наявність чи відсутність протипоказань приймає лікуючий лікар спільно з лікарями суміжних спеціальностей.

Підготовка до операції

Перед блефаропластикою потрібно відвідати пластичного хірурга. Він проведе опитування, огляд і виявить протипоказання. У цей час можна запитати все, що стосується операції: як вона проходить, скільки триває і який очікуваний результат. Після консультації потрібно здати пакет аналізів. У нього входять:

 • загальний аналіз крові та сечі;
 • біохімічний аналіз крові (електроліти, глюкоза, коагулограма);
 • внутрішньоочний тиск;
 • ЕКГ;
 • рентгенографія органів грудної клітини.
 • Обов’язкова консультація з офтальмологом.

Опис блефаропластики для чоловіків

Чоловіча блефаропластика відрізняється від жіночої за кількома параметрами:

 1. Січуть менше тканин. Занадто згладжена і рівна шкіра навколо повік робить погляд жіночним. У чоловіків це неприпустимо.
 2. Складки шкіри залишаються. Більш груба чоловіча шкіра сильніше стягується після операції.
 3. Розрізи виконують виключно по лінії вій або в шкірних складках. Чоловіки не можуть приховати шрам під макіяжем, тому хірург ховає шов за анатомічними структурами.

На початку операції на повіку наносять розмітку, щоб розуміти, які тканини і в якому об’ємі необхідно сікти. Після цього роблять анестезію. Блефаропластика виконується під седацією або місцевим знеболенням.

Хірург розрізає шкіру. Є кілька зон, через які можна отримати доступ: по лінії вій, в природній складці шкіри або з боку кон’юнктиви. Хірург виділяє проблемні тканини, коагулює судини, що кровоточать, і прибирає “жирові” грижі. Якщо з’явився надлишок шкіри – його січуть.

Останній етап – зшивання. На всі тканини пошарово наносять шов. Для всіх прошарків глибше шкіри використовують саморозсмоктувані нитки – вони зникнуть через 10-14 днів. Шкіру зашивають косметичним швом. Він добре зіставляє тканини і не залишає шрамів і рубців після себе.

Тривалість і результати

Операція триває 80-90 хвилин. Відразу після втручання важко оцінити ефект – шкіра і м’які тканини набрякають, з’являються післяопераційні гематоми. Остаточний результат оцінюють через 3-4 тижні. Саме стільки потрібно, щоб тканини відновилися і повернули природний вигляд.

Реабілітаційний період

Перші 2 тижні слід уникати надмірного навантаження на очі: менше читати, не дивитися телевізор і не проводити багато часу за монітором. У клініці Вам розкажуть, як правильно промивати очі антисептичним розчином.

Ціни на блефаропластику для чоловіків в Києві

Операцію повинен проводити фахівець, якому знайомі особливості чоловічого організму. Незважаючи на це, вартість процедури істотно не відрізняється від жіночої блефаропластики:

 
Назва процедури Головний лікар Пластичний хірург
Лазерна блефаропластика нижніх повік 1300 євро 1000 євро
Лазерна блефаропластика нижніх повік з видаленням гриж 1800 євро 1500 євро
Лазерна блефаропластика нижніх повік+кантопексія 1600 євро 1300 євро
Лазерна блефаропластика верхніх повік 1100 євро 850 євро
Лазерна блефаропластика верхніх повік з видаленням гриж 1200 євро 950 євро
Лазерна блефаропластика верхніх повік +підтяжка брів 1600 євро 1300 євро
Лазерна блефаропластика кругова 2000 євро 1650 євро
Лазерна блефаропластика кругова з видаленням гриж 2400 євро 2000 євро
Кантопластика (зміна разрізу очей) 550 євро 400 євро
Місцева анестезія 2500 грн 2500 грн
Седація 8500-13000 грн 8500-13000 грн

Хочете омолодити обличчя й освіжити погляд? Телефонуйте і приходьте на корекцію в клініку пластичної хірургії Gold Laser. Ви також можете записатися на сайті онлайн. Наші фахівці провели блефаропластику багатьом чоловікам і знають про особливості цієї операції у представників сильної статі абсолютно все!

Онлайн запис

Спеціалісти по послузі

 • Гіндич Ольга Андріївна

  Лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург.

  Кандидат медичних наук.

  Услуги врача

  (более 10 направлений)
  • Кантопластика
  • Лазерне видалення жировиків

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×