we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Ринопластика кінчика носа

Як змінити форму кінчика носа, якщо вона не влаштовує та не гармонує з пропорціями обличчя? Вирішити цю проблему допоможе ринопластика кінчика носа – сучасний метод, який дозволяє змінити форму лише частково, не зачіпаючи ніс цілком. Подібна операція є однією з найпопулярніших, але в той же час належить до розряду важких. Технічні труднощі пов’язані з індивідуальними особливостями кінчика носа – форма і розташування хряща неповторні в кожному окремому випадку. Це вимагає від хірурга досвіду і великих теоретичних знань.

Ринопластика кончика носа

 

Показання до операції

Показанням до ринопластики кінчика носа є незадоволеність формою або розмірами цієї ділянки обличчя. Операція може змінити:

 • стан перетинки;
 • величину виступу;
 • проекцію кінчика носа (визначається як кут між ним і верхньою губою);
 • товщину в поперечному розмірі.

За допомогою ринопластики можна виправити форму ніздрів і кінчика носа, гачкуватий ніс, придбане або вроджене викривлення, свисання або відхилення кінчика від серединної лінії носа. Завдяки впровадженню комп’ютерного моделювання Ви зможете оцінити результат, який варто очікувати після проведення операції.

Протипоказання

Одним із найсуворіших протипоказань є наявність запальних явищ (фурункул, абсцес та інших) або різних новоутворень (невус, бородавка, папіломи) в проекції операційного поля. Перед пластикою потрібно обов’язково усунути дані захворювання. До інших протипоказань відносять:

 • наявність гострої інфекційної патології або загострення будь-яких хронічних хвороб;
 • порушення згортання крові (гемофілія, тромбоцитопенія тощо);
 • аутоімунні та системні захворювання;
 • період вагітності та лактації;
 • непереносимість препаратів анестезії;
 • онкологічні хвороби.

Підготовка до ринопластики кінчика носа

Підготовчий етап включає консультацію у пластичного хірурга і суміжних фахівців (якщо необхідно). Лікар оглядає пацієнта, опитує на предмет наявності протипоказань, інформує про можливі ризики та наслідки. Пластичний хірург повинен пояснити, чого варто очікувати від операції, і, при можливості, змоделювати Ваш візуальний образ після втручання на комп’ютері.

Після цього Ви повинні будете здати ряд лабораторних та інструментальних тестів:

 • клінічний аналіз крові та сечі;
 • коагулограмму (згортання крові);
 • КТ навколоносових пазух;
 • аналізи на гепатити та сифіліс (RW).

За кілька днів до операції варто утриматися від накладання макіяжу та косметичних масок – вони можуть викликати подразнення шкіри обличчя і спровокувати проблеми під час операції або в післяопераційному періоді.

Опис і тривалість процедури

Операція протікає під загальною анестезією. Після розмітки операційного поля і проведення антисептичних заходів хірург переходить до вибору способу ринопластики. Пластика кінчика носа ділиться на два принципово різних методи: відкритий і закритий.

Відкритий метод передбачає розріз із зовнішнього боку носа в області перемички. В процесі операції вивільняються крилоподібні хрящі, висікаються надлишки тканини. Форма носа формується за рахунок корекції хрящової основи і накладання спеціальних швів. При такому веденні операції пластичний хірург може повноцінно оцінити стан хрящів і оточуючих їх тканин за рахунок широкого операційного поля. Недолік – велика травматичність, що обумовлює більш тривалий відновлювальний період.

Закритий метод передбачає нанесення розрізу по слизовій (доступ здійснюється з боку передньої частини носової порожнини). Суть операції залишається колишньою, але через обмеженість дій хірурга не представляється можливим використовувати всі методики й інструменти для пластики. Ще один недолік – проблема контролю пошкоджуваності судин через їх незручне розташування. Безперечною перевагою методу є менша травматичність і повна непомітність рубця.

Сама суть операції залежить від мети, яку переслідує ринопластика кінчика носа:

 • зменшення проекції;
 • збільшення або подовження проекції;
 • корекція ширини і надання більшої гостроти кінчика;
 • переміщення кінчика носа.

Дуже важливо, щоб кінчик носа не втратив свою головну функцію – опорну. Для цього хірург уникає надмірного висічення хрящової тканини – в іншому випадку може виникнути її перекіс, а сам орган буде виглядати неприродно та негарно. Операція триває від однієї до двох-трьох годин в залежності від обраного методу та мети втручання.

 

Ринопластика кончика носа 2

Реабілітаційний період: обмеження та догляд

Період реабілітації зазвичай проходить легко і без ускладнень. У перші дні на носі присутні набряк і гематоми, які в подальшому проходять безслідно. З боку слизової також може виникнути невелика набряклість, яка при цьому не перешкоджає диханню.

У цей період необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • обмежити тривале перебування на сонці, відмовитися від походів в солярій;
 • відмовитися від виконання фізичних навантажень і занять спортом;
 • зменшити прийом кави, міцного чаю й алкоголю;
 • не відвідувати лазні, сауни;
 • їжу приймати теплою, виключити солоні та гострі страви;
 • ретельно дотримуватися особистої гігієни.

Дуже важливо постаратися обмежити діяльність, яка може призвести до підвищення артеріального тиску: різкі підйоми і нахили, емоційне збудження, перегрів і фізичну активність. При виникненні будь-яких тривожних знаків або ускладнень необхідно терміново звернутися до свого пластичного хірурга.

Результати

Остаточна форма носа формується по закінченню 10-12 місяців. Для того, щоб уникнути ускладнень і отримати максимально якісний результат, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій і призначень лікаря.

Якщо результат пластики Вас не задовольнив, то виправити ситуацію допоможе повторна ринопластика кінчика носа. Вона потрібна також у разі виникнення ускладнень, зовнішніх деформацій, розбіжності країв або надто помітного післяопераційного рубця. Об’єм цієї операції залежить від специфіки повторного звернення пацієнта.

Ціни на ринопластику кінчика носа

Вартість ринопластики кінчика носа залежить від статусу клініки, професіоналізму хірурга та операційного обладнання.

Для якісного та стійкого результату важливо, щоб операцію проводив досвідчений пластичний хірург. У клініці Gold Laser працюють кваліфіковані фахівці, за плечима яких 15 років втручань подібного роду. Приходьте в нашу клініку в Києві – виправте вади в своїй зовнішності завдяки досвіду та професіоналізму наших лікарів!

Назва процедури Кандидат медичних наук Пластичний хірург
Ринопластика кінчика носа 2900-3900 євро
Загальний наркоз 14500-18500 грн 14500-18500 грн

* оплата проводиться в грн по курсу на момент сплати

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×