we speak english
Меню
Наші послуги
Онлайн запис

Гіпергідроз долонь

Гіпергідроз долонь – це локальне захворювання, що характеризується підвищеною пітливістю цієї частини рук. Головні симптоми недуги – мокрі, холодні долоні. У деяких випадках піт буквально стікає з рук, супроводжується висипом, неприємним запахом.

За статистикою лікарів близько 3% людей страждають цим захворюванням. Ігнорування цього розладу загрожує розвитком комплексів, зниженням товариськості й іншими психологічними проблемами. Людині з гіпергідрозом долонь складно адаптуватися в соціумі, заводити друзів, будувати стосунки з протилежною статтю.

Причини виникнення гіпергідрозу

Виникненню підвищеної пітливості долонь сприяє кілька чинників:

 • порушення нервової системи;
 • підвищена концентрація сальних залоз;
 • погане функціонування ендокринної системи;
 • психічні захворювання;
 • інфекції (наприклад, при туберкульозі);
 • гормональний дисбаланс.

Способи лікування гіпергідрозу долонь

Сучасна медицина навчилася дієво боротися з недугою за допомогою інноваційних технологій. Найбільш результативними вважаються такі методи:

 • ін’єкційний;
 • лазерний;
 • хірургічний.

У першому випадку пацієнту вводяться ін’єкції ботулотоксину, активні речовини якого нормалізують функціонування потових залоз. Процедура абсолютно безпечна, практично не має протипоказань і дозволяє забути про проблему на 6-12 місяців. Відгуки пацієнтів свідчать про майже 100% ефективність препарату.

Хірургічний метод (ендоскопічна сімапектомія) вважається найбільш радикальним способом лікування гіпергідрозу долонь. Суть процедури полягає в накладенні спеціальних дужок на нервові закінчення, що регулюють роботу потових залоз.

Як показує практика, в 95% випадків сімапектомія ефективна і дозволяє надовго позбутися від проблеми. Головний недолік такого лікування – високий ризик розвитку компенсаторного гіпергідрозу, при якому підвищена пітливість проявляється на інших ділянках тіла.

Підготовка до процедури та реабілітаційний період

Метод лікування гіпергідрозу долонь визначається лікарем після огляду та здачі аналізів. Найчастіше призначаються уколи ботулотоксину або лазер. Процедури проводяться амбулаторно, вона триває близько години. Спочатку доктор робить пробу Мінора та визначає зони локалізації надактивних потових залоз. Потім проводить ін’єкції ботулотоксину або обробляє лазером.

Відновлювальний період відносно короткий. Близько 3-х днів пацієнт носить антисептичні наклейки, які сприяють швидкому загоєнню мікропроколів. Протягом 7-ми днів рекомендується протирати зону спиртовим розчином і на 2 тижні утриматися від занять спортом. Перший ефект помітний через 3-4 дні. Пацієнти спостерігають поступовє зниження потовиділення.

Усунення гіпергідрозу долонь в Gold laser

Якщо Ви зацікавлені в довгостроковому результаті лікування гіпергідрозу, звертайтеся до нас. Інноваційні технології, кваліфіковані лікарі та тисячі задоволених пацієнтів – головні переваги клініки пластичної хірургії та косметології Gold laser (м. Київ). Записуйтеся на прийом до фахівця за телефоном (044) 221-28-33, і ми позбавимо Вас від цієї проблеми в найкоротші сроки.

Ціна лікування гіпегідрозу долонь та рук

Онлайн запис

Відгуки клієнтів в клініці Gold Laser

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×