we speak english
Меню
Наші послуги

ULTRA-Z

ULTRA-Z (ZERONE, Південна Корея) – найкраща сучасна ультразвукова хірургічна установка, яка використовує запатентовану технологію ультразвукової вібрації для швидкого емульгування жирової тканини і зведення до мінімуму пошкодження здорових тканин, таких як кровоносні судини, нерви і сполучна тканина.

Переваги апарату для ультразвукової ліпосакції

ULTRA-Z характеризується мінімальною інвазивністю. Апарат оснащений зондами різного діаметру для терапії різних ділянок тіла і зон на обличчі. Завдяки широкому діапазону діаметрів зондів (від 1,2 мм до 3,7 мм) хірурги клініки Голд Лазер індивідуально підходять до питання ліпоскульптури пацієнтів, підбираючи оптимальний зонд як для незначних обсягів жирових тканин в складних областях, так і для роботи з великими жировими депозитами.

Зонд ULTRA-Z діаметром 1,2 мм унікальний і найтонший в світі, дозволяє проводити ліпоскульптуру обличчя з мінімальним набряком, синцями, кровотечею і максимальною безпекою.

Апарат для ліпосакції ULTRA-Z видаляє до 2,5 л жиру за одне втручання.

Принцип роботи апарату для ультразвукової ліпосакції

Початковим етапом роботи на апараті є підбір лікарем необхідних параметрів, виходячи з товщини жирового прошарку пацієнта і локалізації жиру. Далі підшкірно в проблемну зону вводиться канюля зонда і відбувається покрокове руйнування жирових клітин ультразвуковими коливаннями. В результаті жир перетворюється в рідку білясту емульсію, яку далі лікар аспірує (виводить) з тіла за допомогою вакууму.

Безпека ультразвукової ліпосакції

Ультразвукова ліпосакція визнана найкомфортнішою операцією по ліпоскульптурі тіла:

 • відновлення від 1 до 3 тижнів;
 • без шкоди для організму, без рубців, шрамів, тривалих гематом і набряклості;
 • одномоментно можливо видалити до 2,5 л жирової тканини пацієнта і тургоре шкіри;
 • рівномірний руйнування жирових клітин з можливістю подальшого введення по схемі ліпофілінга.

ULTRA-Z на сьогоднішній день є лідером серед хірургічного обладнання для схуднення. Сертифікати якості і позитивні відгуки пластичних хірургів підтверджують його ефективність і безпеку. Лікарі Голд Лазер пройшли навчання роботі на апараті ULTRA-Z, за підсумками якого їм присвоєні відповідні сертифікати.

Ознайомитися з перевагами ультразвукової ліпосакції на апараті ULTRA-Z Ви можете на нашому сайті, а також записавшись на очну консультацію до наших хірургів. Впевнені – результат ліпосакції перевершить всі очікування!

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×