we speak english
Меню
Наші послуги

Q10 Q: SWITCHED ND: YAG

Пикосекундной лазер IDS Q-Switched Nd YAG (Q10) Premium – інноваційна розробка компанії IDS (Південна Корея), призначена для видалення:

 • татуювань і татуажу;
 • пігментних плям;
 • судинних патологій.

На платформі за рахунок варіацій довжин хвиль (1064 нм і 532 нм) також можна проводити карбоновий пілінг і процедури неаблятивного омолодження. Лазер може бути використаний в терапії шкірних глибоко залягають новоутворень.

Принцип роботи лазера

Сверхкороткий імпульс пикосекундной лазера Q-Switched Nd YAG (Q10) Premium в 1064 нм створює фотоакустичний хвилю, яка руйнує мікрочастинки пігменту на ще більш дрібні частинки без їх нагрівання і передачі тепла сусіднім тканинам. Довжина хвилі 532 нм на цій же лазерної платформі дозволяє вивести татуювання всього колірного спектру.

Лазер характеризується абсолютною безпекою для епідермісу навіть при роботі на високих потужностях. Важливою перевагою лазера є мінімальна кількість сеансів по видаленню татуювань і татуажу і мінімальний ризик опіків і рубцювання тканин в місці обробки. 1-2 сеансу на пикосекундной лазері Q-Switched Nd YAG (Q10) Premium за паливною ефективністю перевершують 5 процедур на наносекундних Q-switched лазерах.

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×