we speak english
Меню
Наші послуги

Nd: Yag laser

Неодимовий лазер + фотосистема

Тепер поговоримо про новинку в лазернії косметології, яка широко використовується в нашій клініці косметології “Голд Лазер”. Даний апарат являє собою універсальний прилад, який чудово підходить для сучасного медичного закладу з ;високим рівнем виконання і якістю пропонованих послуг. Ергономічне оформлення лазерного устаткування, виконане в сучасних і сміливих лініях, є доказом докладного відношення компанії як до технічних характеристик обладнання, так і до його зовнішнього вигляду.

Довжина хвилі цього професійного довгоімпульсного лазера становить 1064 нм. Устаткування використовує в роботі 700 Дж/см2 енергії та запатентовану технологію Top-hat, що передбачає рівномірне розподілення енергії потоку на всю робочу площу та відстеження цієї функції в автоматичному режимі.

Вдосконалена система охолодження в неодимовому лазері, надійна, безпечна й ефективна.

Площа світлової плями варіюється від 2,5 до 13 мм, даючи можливість використовувати прилад в широкому діапазоні косметичних методик:

 • венозні патології тіла, обличчя, ніг,
 • модифікація рубцової тканини,
 • безабляційне омолодження шкіри,
 • лікування пігментації, вугрової висипки,
 • еффективна епіляція волосся для будь-якого типу шкіри, усунення врослого волосся.

Устаткування включає в себе: неодимовий лазер і фотосистему. Вбудований в апарат калібруючий пристрій перевіряє відповідність роботи фотоголівки протягом усього періоду роботи лампи.

Наявність системи охолодження робить процедури значно комфортнішими.

 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×