we speak english
Меню
Наші послуги

Diode laser

Епіляція волосся будь-якого кольору, на будь-якій ділянці обличчя та тіла, видалення врослого волосся. На сьогоднішній день існує три основних типи лазерів для лазерної епіляції волосся: діодний, неодимовий та олександритовий. Відрізняються лазери своїми характеристиками: довжиною хвилі, частотою імпульсів, охолодженням або знеболюванням шкіри під час процедури, розміром робочої області (маніпули).

Ефективність

Діодний лазер, який використовується в нашій клініці, має довжину хвилі 808 нм, завдяки цьому він ідеально підходить для темного волосся, адже при цій довжині хвилі основною мішенню для лазерного променя є меланін.

Меланін – це темний пігмент, що знаходиться в цибулині та стрижні волосся. Під час впливу лазера пігмент у волоссі та цибулині поглинає енергію лазера, цибулина нагрівається і за рахунок цього відбувається її руйнування. Відповідно ті цибулини, які були зруйновані, вже ніколи не відновлюються. У стадії активного росту зазвичай знаходиться не більше 15-20% волосся, саме на ці цибулини можна вплинути під час процедури. Діодний лазер руйнує не тільки поверхневі волоски, він так само впливає на цибулини, які залягають досить глибоко. Швидкість роботи діодного лазера досягає 15 Гц, тому епіляція проходить досить швидко.

Безболісність

У лазерах нового покоління завжди використовується знеболювання (охолодження) шкіри під час процедури. У нашому діодному лазері для епіляції використовується контактне охолодження до, під час і після кожного імпульсу лазера. Температуру охолодження голівки лазера можна регулювати. Мінімальна температура охолодження -5С. Температура обирається безпосередньо доктором, який проводить процедуру, в залежності від індивідуальної чутливості та зон, на яких проводиться процедура. Найбільш чутливі зони: над верхньою губою, бікіні, пахви. Наш лазер має велику робочу поверхню 10-11 мм, в той час як діодні лазери попередніх поколінь мали робочу пляму всього 2*2 см2. Сьогодні процедура лазерної епіляції займає набагато менше часу, це дійсно помітно, коли Ви робите епіляцію великих зон на тілі, таких як: ноги, руки, спина.

Переваги:

 • Лазерна епіляція можлива для всіх типів волосся
 • Вбудована система охолодження шкіри до -5С
 • Площа світлової плями (маніпули) 10-11 мм, процедура проходить швидко
 • Рівномірний розподіл світлової енергії – виключає ризик опіків.
 • відгук
 • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×