we speak english
Меню
Наші послуги

ALEX laser

Епіляція волосся за допомогою олександритового лазера є гарантією набуття гладкої, вільної від зайвого волосся шкіри. Чудовий ефект від епіляції сьогодні обіцяє кожен косметологічний кабінет і кожна клініка, які спеціалізуються на цих процедурах. Насправді апарати, якими обладнана більшість з цих установ, можуть впоратися лише з темними потовщеними волосками.

Олександритовий лазер має більше можливостей, ніж його конкуренти. Довжина хвилі олександритового лазера становить 755 нм, потужність твердотілого олександритового лазера для епіляції сягає 2000 Вт, видаючи 40 Дж за 20 мс, в порівнянні з діодним лазером, у якого пікова потужність становить 500 Вт. Відповідно, чим слабкіший за потужністю імпульс лазера (спалах), тим менше його енергія. При слабкій потужності лазера необхідно робити набагато більшою тривалість імпульсу (довше впливати на шкіру та волосся) для того, щоб енергії вистачило для руйнування волосяної цибулини. В результаті чого ми маємо перегрів навколишніх тканин. За формулою, якщо потужність лазера недостатня, видати необхідну для пошкодження росткової області фолікула енергію можна тільки при дуже довгих імпульсах, що набагато довше часу теплової релаксації фолікула, в результаті це і викликає перегрів навколишніх тканин і збільшує ризик отримання опіків, що, в кінцевому підсумк,у призведе до пігментації шкіри!

Так само за рахунок більш тривалого імпульсу лазерна епіляція діодним лазером більш відчутна по хворобливим відчуттям, ніж епіляція олександритовим лазером.

Щоб позбутися від небажаного волосся в повному обсязі необхідно пройти курс сеансів лазерної епіляції, які повністю зруйнують волосяні цибулини в зоні епіляції. Як правило, певна частина волосся на тілі людини не активна та перебуває в стані спокою. Лазерна епіляція ефективно видаляє волоски, які активно зростають на даний момент. Отже, за одну процедуру можна видалити до 30% волосся і не більше. Щоб повністю позбавитися від небажаного волосся на обраній ділянці, потрібно проводити лазерну епіляцію курсом.

Досвідчені фахівці, що працюють в нашій клініці лазерної косметології “Голд лазер”, точно знають, скільки процедур необхідно провести до отримання бажаного результату. Як правило, для досягнення повністю гладкої, позбавленої від волосся шкіри, потрібно від 4 до 8 сеансів, що залежить від особливостей волосся та шкіри кожного пацієнта. В середньому, проміжки між процедурами складають 3-6 тижнів, і призначаються, щоб до початку наступної процедури якомога більша кількість волосся перейшла в стадію активного зростання та була доступна для видалення лазером.

  • відгук
  • запитання
0 - 0 відгуків
Всі поля повинні бути заповненні.
Ваша оцінка
Всі поля повинні бути заповненні.
Новини
Про нас говорять
Записаться к врачу

    ×
    Cпасибо

    Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

    ×