we speak english
Menu

Як позбутися від татуажу брів?

Причини видалення татуажу

Наскільки важко вивести татуаж

Способи видалення татуажу

Як краще прибрати татуаж

 

Татуаж (або дермопігментація) – це запровадження спеціального пігменту в верхні дермальні шари за допомогою проколів голкою спеціальною контурною машинкою. Барвник утримується в міжклітинному просторі практично все життя. Техніка татуажу дозволяє нанести незмивний макіяж на зону губ, контур брів, підкреслити лінію зростання вій і створити стрілки.

Причини видалення татуажу

Не дивлячись на те, що перманентний татуаж користується величезним попитом в даний час, все ж активно з’являються ті, хто хоче позбутися від малюнка. Серед причин, які можуть спровокувати бажання видалити татуаж, є:

 • зміна модних тенденцій або смакових уподобань;
 • незадовільна якість виконання;
 • вікові зміни, що призвели до зміни контурів татуажу;
 • підсумковий дефектний колір як результат непрогнозованої реакції тканин на барвник;
 • бляклість відтінку, викликана часом.

Наскільки важко вивести татуаж

Удаление татуажа бровей Киев

Оскільки залягання пігменту відбувається не на поверхні епідермісу, а в дермальних шарах, то виведення татуажу представляє деяку складність. По-перше, не всі методики видалення татуажу дають 100% гарантію повного виведення пігменту. Успіх процедури виведення залежить від обраного апарату для корекції, глибини залягання і типу барвника. По-друге, існує ризик рубцювання тканин при некваліфікованому лікарському підході.

Способи видалення татуажу

Серед різноманіття технік для усунення тату ми виділимо три, які користуються найбільшою популярністю, і з’ясуємо, наскільки вони безпечні та ефективні.

 • Освітлення (камуфляж). Засіб камуфлювання передбачає нанесення нового татуювання тілесного кольору поверх старого, який слід видалити. Накладання світлого пігменту на темний дає ефект “тонального крему” і виглядає досить неестетично. Також складно спрогнозувати, як поведе себе світлий пігмент згодом поверх старого. У разі камуфлювання татуажу брів є ризик травматизації цибулин волосків, що може мати несприятливий наслідок у вигляді довічної їх деградації.
 • Дермабразія. Це метод хірургічного видалення татуажу, який полягає в механічному позбавленні від пігменту за допомогою використання наждачного паперу, їдких кислот і/або спеціального механізму з обертовими щітками. Таке пошкодження пігментованих ділянок погано піддається контролю з боку лікаря і не гарантує відсутність шрамів і післяпроцедурних рубців. Абразивне пошкодження шкірних покривів змінює їх структуру і колір. Сама процедура супроводжується рясною кровотечею, сильними болючими відчуттями, набряком. Високий ризик інфікування через повне зняття епідермісу в зоні обробки, а також формування келоїдних рубців. Повне відновлення займає в середньому півроку.
 • Лазерне видалення. Процедура передбачає вплив на шкіру потужними короткими світловими імпульсами, які руйнівно впливають на кольоровий пігмент. Різні довжини хвиль здатні вплинути навіть на глибоко посаджене татуювання без шкоди шкірі і волосяному покриву, і без ризику рубцювання. Зруйнований пігмент поступово виводиться лімфатичною системою організму. Процедура не вимагає нанесення анестетиків, відновний період мінімальний. Перший позитивний результат для чорно-білого і кольорового татуажу помітний після першого сеансу.

Як краще прибрати татуаж

Лікар-дерматолог клініки Gold Laser Корнійчук Аліна Анатоліївна зазначає наступне:

Розвиток сучасних технологій дозволив знайти безпечний метод виведення татуажу без шрамів, рубців і тривалої реабілітації – лазерне видалення. Руйнування пігменту відбувається пошарово за рахунок генерації лазерних імпульсів в понадкраткому режимі.

У клініці Gold Laser представлений новітній пікосекундний неодимовий лазер Pico Premium. Перевага його полягає в глибині проникнення хвилі – на 4-6 мм під шкіру, що дозволяє звести будь-яке татуювання і татуаж. Корекції піддаються всі кольори. Тривалості пікосекундного імпульсу недостатньо для пошкодження здорового шкірного покриву, тому неодимовий лазер Pico Premium виправдано є “золотим стандартом” у видаленні татуажу і татуювань всіх кольорів зі шкіри будь-якого фототипу.

В Gold Laser лікарі-дерматологи знають як домогтися абсолютних результатів в безслідному видаленні невдалого або обридлого татуажу. Наш унікальний пікосекундний лазер забезпечує найвищий рівень безпеки процедури, не завдаючи шкоди оточуючим тканинам.

Джерела:

 1. Treatment of Large Bulla Formation after Tattoo Removal with a Q-Switched Laser.
0 - 0 отзывов
Все поля обязательны для заполнения
Ваша оценка
Все поля обязательны для заполнения
Записаться к врачу

  ×
  Cпасибо

  Мы обязаны проверить Ваш отзыв на наличие нецензурной лексики или спама. В ближайшем времени Ваш отзыв будет опубликован на сайте.

  ×